Сходи з граніту та інші вироби

У нас ви можете сходи з граніту за оптимальними цінами. Вироби, вироблені нашими професійними працівниками, мають високу якість, професіонали досконало знають технологію виробництва. Гранітні сходи, виготовлені нами, перетворять будь-яку сходову конструкцію і стануть воістину прикрасою всього інтер’єру.

Переваги гранітних сходів

  • Чудова міцність — адже граніт твердий матеріал;
  • Стійкі до стирання, такі щаблі не потріскається, на них не з’являться відколи навіть при тривалій експлуатації;
  • Гранітні сходи можна встановлювати навіть у вологому приміщенні, оскільки граніт практично не поглинає воду;
  • Виріб практично, адже за матеріалом не потрібен якийсь спеціальний догляд;
  • Ідеальний декоративний вигляд — сходи з граніту відмінно вписуються в будь-який інтер’єр.

Гранітні сходи

На нашому приватному підприємстві «Граніт» ви зможете легко вибрати колір і відтінок граніту, який буде відповідати вашим бажанням і ідеально підійде під ваш інтер’єр в цілому. Щоб захистити сходи з граніту від впливів зовнішнього середовища, ми проводимо обробку матеріалу спеціальним складом, який продовжити термін експлуатації ступенів, а також зберегти їх привабливість на багато років.
Створюючи ексклюзивну продукцію, ми прислухаємося до побажань замовників. Ви говорите нам, що ви хочете: описуєте форму, розмір, тип, колір каменю, а ми втілюємо вашу мрію в життя, з урахуванням стилістики простору, інтер’єру. Сходи з граніту нашого виробництва гармонійно впишуться в простір вашого приміщення.

Гранітні плити з “Лезніка”

Гранітні плити з “Лезніка” під статую “Молодість” та скульптуру “Хлопчик який вітається”.

Композиція “Водоспад” у подвір’ї

Чудова композиція з граніту “Лезнік” – “Водоспад” у подвір’ї. Журчання водного струмка в куточку вашого двору створює атмосферу відпочинку та спокою! Звертаючись до нас, ви отримуєте саме те, що ви хотіли, без додаткових переплат, адже вартість обговорюється заздалегідь.