Арки, стели

Стандартний надгробок, який встановлюється на могилу — це цілий комплекс, в який входять зазвичай: пам’ятник (арка, стела), підставка, квітник. Найбільш популярним матеріалом у виготовленні меморіалів є натуральний камінь граніт.

Стела — основа пам’ятника

Дану деталь пам’ятника називають ще «арка», вона вважається основною, оскільки на ній розташовують основну інформацію про померлого: на неї наносять зображення людини, його метричні дані, пишуть епітафію, а також зображують щось художнє, графічне, наприклад, квіти, хрест, будь-який інший малюнок, який вибирає замовник. Індивідуальне підприємство «Граніт» створює арки, що мають товщину не менше, аніж 8 сантиметрів, всі грані стели поліровані, крім нижньої, яка стикається з підставкою. Виробляємо як горизонтальні, так і вертикальні арки.

Варіанти виконання стели

Існує дві варіації арок: стандартні та різьблені. Стандартна модель являє собою прямокутник, який може бути будь-якого розміру. Різьблена ж модель виглядає набагато оригінальніше і більш привабливим з художньої та естетичної точки зору. Ви можете вибрати моделі у вигляді хвилі, скошеного зрізу, «Наполеон», пропонуємо також хвилю з хрестом або ж хвилю з рушником. Унікальні різьблені моделі, виконані нашими професіоналами, допоможуть вам передати ваші почуття до покійного, повагу і любов до нього. Якщо ви бажаєте вибрати будь-яку іншу форму, то ми можемо виконати замовлення і за вашим індивідуальним ескізом.

Крім того, ми можемо запропонувати вам будь-який ритуальний виріб для могили по оптимальних цінах.