Гранітна бруківка

Гранітна бруківка має дивовижні декоративні властивості, адже природа подарувала цьому каменеві безліч кольорів, відтінків, фактур. Граніт піддається обробці, а значить його можна розпиляти на бруски різної форми та розмірів для подальшого виробництва бруківки.

Використовуючи бруківку різного кольору, укладаючи її за різними схемами, можна створити унікальну композицію на тротуарі, площі, майданчику.

Багато хто бачив, що в деяких наших старовинних містах досі існують дивовижної краси дороги, вимощені бруківкою з граніту, цими дорогами вже більше ніж 200-300 років, але вони міцні й прекрасні, а все тому що при їх створенні був використаний гранітна бруківка. Якщо ви бажаєте, щоб і ваші дороги, тротуари, парковки виглядали, як за часів мушкетерів і прекрасних дам, щоб вони збереглися також на століття і радували нащадків, то ідеальним варіантом буде їх викласти з гранітної бруківки, яка виготовляється нашим індивідуальним підприємством «Граніт».

Переваги бруківки з граніту

  • Ми виробляємо бруківку різного розміру, в тому числі за стандартом, або ж за розмірами замовника, ви зможете підібрати плитку так, щоб мати можливість навіть викласти з неї малюнок;
  • Граніт — це природний камінь, високостійкі до впливу природних факторів, до механічного стирання, вібрації;
  • Багаторічний (практично, віковий) експлуатаційний термін, а значить економічність використання;
  • Природна палітра кольорів і відтінків;
  • Гранітну бруківку можна використовувати багато разів: набрид вам малюнок, або з’явилася необхідність змінити розташування доріжок — знімаєте бруківку і кладете її на інше місце.

Купуючи у нас бруківку з граніту, ви отримуєте високу якість за абсолютно оптимальною ціною!