Гранітна бруківка

Гранітна бруківка має дивовижні декоративні властивості, адже природа подарувала цьому каменеві безліч кольорів, відтінків, фактур. Граніт піддається обробці, а значить його можна розпиляти на бруски різної форми та розмірів для подальшого виробництва бруківки.

Ви можете переглянути фото видів гранітної бруківки або завітати на Торгівельний майданчик нашого підприємства та ознайомитися з Прайс-листами продукції!

Використовуючи бруківку різного кольору, укладаючи її за різними схемами, можна створити унікальну композицію на тротуарі, площі, майданчику.

Багато хто бачив, що в деяких наших старовинних містах досі існують дивовижної краси дороги, вимощені бруківкою з граніту, цими дорогами вже більше ніж 200-300 років, але вони міцні й прекрасні, а все тому що при їх створенні був використаний гранітна бруківка. Якщо ви бажаєте, щоб і ваші дороги, тротуари, парковки виглядали, як за часів мушкетерів і прекрасних дам, щоб вони збереглися також на століття і радували нащадків, то ідеальним варіантом буде їх викласти з гранітної бруківки, яка виготовляється нашим індивідуальним підприємством «Граніт».

Переваги бруківки з граніту

  • Ми виробляємо бруківку різного розміру, в тому числі за стандартом, або ж за розмірами замовника, ви зможете підібрати плитку так, щоб мати можливість навіть викласти з неї малюнок;
  • Граніт — це природний камінь, високостійкі до впливу природних факторів, до механічного стирання, вібрації;
  • Багаторічний (практично, віковий) експлуатаційний термін, а значить економічність використання;
  • Природна палітра кольорів і відтінків;
  • Гранітну бруківку можна використовувати багато разів: набрид вам малюнок, або з’явилася необхідність змінити розташування доріжок — знімаєте бруківку і кладете її на інше місце.

Купуючи у нас бруківку з граніту, ви отримуєте високу якість за абсолютно оптимальною ціною!