Підвіконня з граніту

Наше приватне підприємство виготовляє підвіконня з граніту будь-якої форми, розміру, стандартні або ж за вашими ескізами. Великий вибір кольорів і відтінків гранітного каменю до ваших послуг. Ми врахуємо всі ваші бажання, втілимо в життя будь-яку фантазію, що стосується гранітного підвіконня. Наші професійні працівники, з урахуванням ваших запитів, створять якісний виріб, яке прикрасить будь-яке приміщення, зробивши його модним, стильним, оригінально-унікальним.

Переваги підвіконь з граніту

  • Унікально стильні гранітні підвіконня мають високу стійкість до будь-якого механічному впливу, на них не впливає волога, пари, удари, стійкий і до відколів, розтріскування, колір залишається колишнім довгі роки;
  • Зміна температури також не впливає на гранітні підвіконня;
  • Довговічні;
  • Простота в догляді — просто протріть водою або спеціальним засобом;
  • Екологічні (адже граніт натуральний камінь).

ПП «Граніт» може запропонує широку гамму кольорів та відтінків гранітного каменю для підвіконь. Підприємство має найсучасніше обладнання і високопрофесійних працівників — фахівців з виготовлення виробів з граніту — в наших силах зробити підвіконня будь-якого розміру, форми, навіть за ескізами замовника.

Деякі дизайнери переконані, що підвіконня з граніту застосуємо виключно для бібліотек, великих кабінетів, віталень, при реставрації палаців, але ми точно знаємо, виходячи з нашого досвіду, що таке підвіконня буде гармонійно виглядати та в офісі, і в приватному будинку, звичайно ж ще і в ресторанах, і інших подібних закладах.

Ми з задоволенням виконаємо будь-яке ваше замовлення — телефонуйте, ми раді будемо облагородити ваше приміщення.

Парапети

Парапети з граніту або іншого каменю став звичайною та невіднятною частиною будь-якого міського ландшафту. Він виконує декілька функцій відразу: захисну, відокремлюючу та декоративну. Матеріал каменю надійній та довговічний з естетичною привабливістю.

Парапети з граніту

Граніт у цьому сенсі є ідеальний матеріал: вважається одним з найбільш довговічних і міцних оздоблювальних каменів. Сьогодні парапет з граніту використовуються не тільки в міській архітектурі, але й у приватному будівництві, вони можуть бути знайдені в дизайні вхідних груп, терас, дворів, мостів, набережних, паркування та ін.

Залежно від функціональної мети, парапети з граніту можуть мати різну форму та розмір, цей архітектурний елемент може бути виготовлений з твердого каменю. Універсальність природного каменю полягає в тому, що можна вибрати оптимальний колір, текстуру, надати продукції пряму або радіальну форму. Радіальні елементи парканів та сепараторів закриваються криволінійними перетинками.

ПП «Граніт» здійснює виробництво та монтаж усіх архітектурних елементів з граніту, мармуру та інших каменів. Якщо вам потрібно оздобити основу натуральним каменем або встановити парапети з граніту або мармуру, зверніться до менеджера підприємства для безкоштовної консультації та розрахунку вартості роботи.