Підвіконня з граніту

Наше приватне підприємство виготовляє підвіконня з граніту будь-якої форми, розміру, стандартні або ж за вашими ескізами. Великий вибір кольорів і відтінків гранітного каменю до ваших послуг. Ми врахуємо всі ваші бажання, втілимо в життя будь-яку фантазію, що стосується гранітного підвіконня. Наші професійні працівники, з урахуванням ваших запитів, створять якісний виріб, яке прикрасить будь-яке приміщення, зробивши його модним, стильним, оригінально-унікальним.

Переваги підвіконь з граніту

  • Унікально стильні гранітні підвіконня мають високу стійкість до будь-якого механічному впливу, на них не впливає волога, пари, удари, стійкий і до відколів, розтріскування, колір залишається колишнім довгі роки;
  • Зміна температури також не впливає на гранітні підвіконня;
  • Довговічні;
  • Простота в догляді — просто протріть водою або спеціальним засобом;
  • Екологічні (адже граніт натуральний камінь).

ІП «Граніт» може запропонує широку гамму кольорів та відтінків гранітного каменю для підвіконь. Підприємство має найсучасніше обладнання і високопрофесійних працівників — фахівців з виготовлення виробів з граніту — в наших силах зробити підвіконня будь-якого розміру, форми, навіть за ескізами замовника.

Деякі дизайнери переконані, що підвіконня з граніту застосуємо виключно для бібліотек, великих кабінетів, віталень, при реставрації палаців, але ми точно знаємо, виходячи з нашого досвіду, що таке підвіконня буде гармонійно виглядати та в офісі, і в приватному будинку, звичайно ж ще і в ресторанах, і інших подібних закладах.

Ми з задоволенням виконаємо будь-яке ваше замовлення — телефонуйте, ми раді будемо облагородити ваше приміщення.