Одинарний пам’ятник з граніту

Одинарний пам’ятник з граніту є індивідуальним надгробним пам’ятником на одну людину. Це найпопулярніший і універсальний вид пам’ятника, який встановлюють на поодинокі могили, а також і на комплексному похованні, щоб підкреслити значимість покійного при житті.

Може здатися, що одинарний пам’ятник з граніту — це щось стандартне, але це невірно. Ми виготовляємо стандартні монументи, а також елітні, оригінальні пам’ятники за ескізами замовників. Стандартна модель являє собою прямий пам’ятник, з хвилею, з прямим різьбленням. Оскільки в таких моделях трохи ручної праці: їх можна виконати на верстаті, то і вартість такого пам’ятника нижче, ніж складного монумента, що має фігурну форму, з ручним різанням декоративних елементів: троянда, серце, хрест, зубчики або пір’я на плиті.

Одинарний пам’ятник з граніту має ряд переваг

  • Граніт — найбільш практичний і твердий природний камінь;
  • Пам’ятник з граніту не розкришиться, не потріскається від перепадів температур, тому, що стійок і до спеки, і до морозів;
  • вологовідштовхувальний матеріал;
  • Гранітні пам’ятники довговічні, прості в догляді.

На підприємстві «Граніт» прийнято з повагою та індивідуально підходити до запитів кожного замовника. Якщо ви побажаєте, ми можемо створити монумент по вашому малюнку.

Стандартний одиночний гранітний пам’ятник може складатися зі стели, тумби, квітника. Можна додати проміжну підставку між тумбою і плитою, щоб поліпшити естетичне сприйняття монумента, також можливо встановити вазу з граніту.

Одинарний пам’ятник №532

Яким буде пам’ятник вирішувати, звичайно, замовнику. Зі свого ж боку ми гарантуємо точне виконання замовлення за найоптимальнішою ціною. Не знаєте, який монумент вибрати?

Зателефонуйте нам, і ми зможемо дати раду яку форму вибрати, виходячи з вашого бюджету.