Одинарний пам’ятник з граніту

Одинарний пам’ятник з граніту є індивідуальним надгробним пам’ятником на одну людину. Це найпопулярніший і універсальний вид пам’ятника, який встановлюють на поодинокі могили, а також і на комплексному похованні, щоб підкреслити значимість покійного при житті.

Може здатися, що одинарний пам’ятник з граніту – це щось стандартне, але це невірно. Ми виготовляємо стандартні монументи, а також елітні, оригінальні пам’ятники за ескізами замовників. Стандартна модель являє собою прямий пам’ятник, з хвилею, з прямою різьбленням. Так як в таких моделях трохи ручної праці: їх можна виконати на верстаті, то і вартість такого пам’ятника нижче, ніж більш складного монумента, що має фігурну форму, з ручним різанням декоративних елементів: троянда, серце, хрест, зубчики або пір’я на плиті.

Одинарний пам’ятник з граніту має ряд переваг

  • Граніт – найбільш практичний і твердий природний камінь;
  • Пам’ятник з граніту не розкришиться, не потріскається від перепадів температур, так як стійок і до спеки, і до морозів;
  • вологовідштовхувальний матеріал;
  • Гранітні пам’ятники довговічні, прості в догляді.

На підприємстві «Граніт» прийнято з повагою і індивідуально підходити до запитів кожного замовника. Якщо ви побажаєте, ми можемо створити монумент по вашому малюнку.

Стандартний одиночний гранітний пам’ятник може складатися з стели, тумби, квітника. Можна додати проміжну підставку між тумбою і плитою, щоб поліпшити естетичне сприйняття монумента, також можливо встановити вазу з граніту.

Яким буде пам’ятник вирішувати, звичайно, замовнику. Зі свого ж боку ми гарантуємо точне виконання замовлення за найоптимальнішою ціною. Не знаєте, який монумент вибрати?

Зателефонуйте нам, і ми зможемо дати раду яку форму вибрати, виходячи з вашого бюджету.