Подвійні пам’ятники з граніту

Подвійні пам’ятники з граніту мають ще більше моделей, ніж одинарні — різниця полягає в комплектації та різноманітності деталей, ну і, звичайно, в розмірах. Хоча, можна створити й простий монумент з мінімумом деталей, що називається стандартний, що складається з вертикальної стели, тумби та подвійного квітника.

На сьогодні подвійні гранітні пам’ятники більш поширені, адже вони являють собою меморіальний комплекс, розрахований відразу на двох. А багато людей, втративши близьких, вважають за краще надалі бути похованими поруч з рідною людиною, та й у разі одночасної загибелі двох людей краще й поховати їх разом.

Подвійний пам’ятник може виглядати, як роздільна арка з окремим і спільним квітником. Його можна поєднати фігурною вставкою, розп’яттям, що стоїть між стелами або ж, як би, ширяє в повітрі, статуєю ангела або ж будь-яким орнаментом на вибір замовника.

Переваги подвійного гранітного пам’ятника

  • Граніт є найбільш практичним і твердим природним каменем;
  • Подвійний пам’ятник з граніту не кришиться, не тріскається від перепадів температур, стійкий як до високих, так і до низьких температур;
  • Граніт відштовхує воду;
  • Пам’ятник довговічний і простий у догляді, якщо він потьмяніє, його можна обробити спеціальним засобом з захисним просоченням.

При замовленні подвійного пам’ятника необхідно розуміти, що будь-який додатковий декоративний елемент збільшить його вартість. Оскільки подібні унікальні елементи створюються вручну.

Наше підприємство «Граніт» може зробити подвійні пам’ятники як стандартних моделей, так і за ескізами замовника. Ми цінуємо нашу репутацію і своєю клієнтурою, а значить ми до побажань кожного підходимо індивідуально. Якщо ви не можете визначитися з моделлю подвійного пам’ятника з граніту, зв’яжіться з нами, і ми разом знайдемо оптимальний варіант, який підходить вам і за ціною.

Чекаємо ваших дзвінків!