Дитячі пам’ятники

Дитячі пам’ятники – це увічнена пам’ять, нерозтрачена батьківська любов, не подаровані іграшки. Батьки намагаються хоч таким чином виказати свого передчасно пішов малюкові всю силу своєї любові.

Смерть дитини протиприродна, адже вмирати повинні тільки літні люди, але у кожного своя доля, свій термін, і часто ті, хто тільки почав жити, йдуть в інший світ. Це незбагненно гірко, розуміючи це, ми з особливою увагою підходимо до клієнтів, що замовляють дитячий пам’ятник: допомагаємо у виборі моделі, матеріалу, виконуємо замовлення за індивідуальними ескізами замовників.

Матеріал для створення дитячих пам’ятників

Виробництво пам’ятника для дитини є дуже делікатною темою, що вимагає правильного підходу до вибору матеріалу. Батьки хочуть, що монумент для їх дитини простояв довгий час в ідеальному стані, а це можливо виключно при правильному підборі каменю. Індивідуальне підприємство «Граніт» пропонує широкий асортимент мармуру і граніту, є натуральними каменями, ідеально відповідними для дитячого надгробки. Ми створимо оригінальний пам’ятник, адже у нас в наявності є граніт різних відтінків і білий мармур, з якого не складно створити і плавні лінії стели, і різні скульптурні композиції зворушливих янголят, сердець, є символами чистоти душі покійного і безмежну батьківську любов до нього.

Специфічність дитячого пам’ятника

  • Пам’ятник для дітей повинен бути унікальним, особливим, адже він підкреслює невинність і чистоту малюка, тому скульптура ангела як не можна краще підходить для прикраси пам’ятного монумента;
  • Дитячий пам’ятник – це відображення любові, гіркоти втрати, сердечного болю. Зображення дитячого личка в оточенні квітів, його улюблених іграшок підкреслює трагічність події;
  • Розмір і самого пам’ятника, і скульптурних композицій, як правило, має невеликі розміри, хоча, все вирішує клієнт – ми виконаємо замовлення і в великому розмірі.

Ознайомтеся з нашими зразками пам’ятників для дітей, виберіть найбільш підходящий, також, ви можете показати нам ваш ескіз, і ми зробимо все можливе, щоб наша робота вам сподобалася. Гарантуємо високу якість і оптимальні ціни. Щоб оформити замовлення, зв’яжіться з нашим підприємством, і ми все зробимо в найкоротші терміни.