Дитячі пам’ятники

Дитячі пам’ятники — це увічнена пам’ять, нерозтрачена батьківська любов, не подаровані іграшки. Батьки намагаються хоч таким чином виказати малюкові силу своєї любові.

Смерть дитини протиприродна, адже вмирати повинні тільки літні люди, але у кожного своя доля, свій термін, і часто ті, хто тільки почав жити, йдуть в інший світ. Це незбагненно гірко, розуміючи це, ми з особливою увагою підходимо до клієнтів, що замовляють дитячий пам’ятник: допомагаємо у виборі моделі, матеріалу, виконуємо замовлення за індивідуальними ескізами замовників.

Матеріал для створення дитячих пам’ятників

Виробництво пам’ятника для дитини є дуже делікатною темою, що вимагає правильного підходу до вибору матеріалу. Батьки хочуть, що монумент для їх дитини простояв довгий час в ідеальному стані, а це можливо виключно при правильному підборі каменю. Індивідуальне підприємство «Граніт» пропонує широкий асортимент мармуру і граніту, є натуральними каменями, ідеально відповідними для дитячого надгробки. Ми створимо оригінальний пам’ятник, адже у нас в наявності є граніт різних відтінків і білий мармур, з якого не складно створити та плавні лінії стели, і різні скульптурні композиції зворушливих янголят, сердець, є символами чистоти душі покійного і безмежну батьківську любов до нього.

Специфічність дитячого пам’ятника

  • Пам’ятник для дітей повинен бути унікальним, особливим, адже він підкреслює невинність і чистоту малюка, тому скульптура ангела як не можна краще підходить для прикраси пам’ятного монумента;
  • Дитячий пам’ятник — це показ любові, гіркоти втрати, сердечного болю. Зображення дитячого личка в оточенні квітів, його улюблених іграшок підкреслює трагічність події;
  • Розмір і самого пам’ятника, і скульптурних композицій, як правило, має невеликі розміри, хоча, все вирішує клієнт — ми виконаємо замовлення і в великому розмірі.

Ознайомтеся з нашими зразками пам’ятників для дітей, виберіть найбільш підходящий, також, ви можете показати нам ваш ескіз, і ми зробимо все можливе, щоб наша робота вам сподобалася. Гарантуємо високу якість і оптимальні ціни. Щоб оформити замовлення, зв’яжіться з нашим підприємством, і ми все зробимо в найкоротші терміни.