Переваги гранітних пам’ятників

Гранітні пам’ятники відрізняються довговічністю, опором агресивних дій і відмінним зовнішнім виглядом. Однак, щоб вони зберігали свої властивості протягом багатьох років, фахівцям доводиться довго і наполегливо працювати. Якісні пам’ятники виготовляються професіоналами, що гарантує чудові естетичні та технічні характеристики.

Процес створення пам’ятників

Чому вартість гранітних виробів вище, ніж будь-яких інших? Причина в міцності вихідного матеріалу. Мармур можна легко обробляти за допомогою простих інструментів, в той час як граніт вимагає серйозних зусиль і специфічного обладнання.

Отже, ви вирішили замовити монумент. Отримавши від вас необхідну інформацію, менеджер передасть її в інженерний відділ. Фахівці виберуть підходящу заготівлю, покладуть її на піддон і проведуть виміри. Один з найважливіших етапів — розмітка, яка повинна виконуватися за допомогою обладнання високої точності. Це гарантує повну відповідність вимогам замовника.

Одинарний памятник

Результати вимірювань передаються операторам різального верстата. Ті перекладають форму на спеціальний майданчик і починають обробляти сировину. Так майбутній пам’ятник знаходить потрібну форму.

Однак це ще не все — перш ніж монумент можна буде купити, йому належить зазнати кілька додаткових етапів. Граніт в природному стані має гострі кути, що не подобається замовникам. «Проблемні» місця відрізаються болгаркою. Для видалення великих шматків застосовують звичайне зубило та молоток. Цей процес є найтривалішим у виробництві, так що саме через довге і важке шліфування підвищується ціна пам’ятника.

Національний і конфесійний склад жителів регіону Франківщини різноманітний. Тут проживають православні, католики й протестанти, мусульмани та юдеї. Похоронні традиції різняться не тільки в залежності від релігії — багато народів використовують різні принципи навіть при однаковому віросповіданні.

Саме тому компанії, що виготовляє пам’ятники, доводиться враховувати безліч чинників. Якщо Івано-Франківськ — місце вашого проживання, ніяких проблем з вибором пам’ятника не виникне. Тут працюють професіонали, успішно виконують навіть найскладніші замовлення.