Гранітні вази. Поліровані точені вази з каменю

Гранітні вази сьогодні дуже популярні та виступають доречним естетичним і практичним доповненням до надгробних пам’ятників. Ми виготовляємо вази наступних розмірів: вази висотою 15 см, вази висотою 20 см, вази висотою 25, 30 см і більші на замовлення.

Гранітні вази з гравіюванням (малюнком)

Ви можете замовити виготовлення гранітних ваз з оригінальним гравіюванням. Вази з каменю з малюнком виглядають дуже красиво і виділяються оригінальністю серед інших.

Гранітні вази

Гранітні вази

Напів-вази з граніту

Останнім часом до нас на виготовлення надходять замовлення гранітних напів-ваз. Напів-ваза з граніту — ваза, розпиляної уздовж по осьовій лінії спеціальним чином на дві симетричні половини, які використовують для приклеювання до постаменту намогильної споруди (пам’ятника).

У ритуальної гранітної вази, яка ставиться до пам’ятника на кладовищі, за вашим бажанням ми свердлимо отвір для зливу води. Дірка у вазі забезпечує злив води в міру заповнення отвори для квітів, що виключає можливість розриву вазочки замерзлою водою взимку. Якщо ж в гранітну вазу з отвором для зливу потрібно помістити букет живих квітів і залити воду, то отвір для зливу затикається будь-яким підручним матеріалом. Перед зимою бічна дірка у вазі повинна бути відкритою для безперешкодного зливання води.

Виготовлення ваз з натурального каменю.

Форми гранітних ваз можуть бути різноманітними, основні представлені на цій сторінці, але можливе виготовлення ваз на вашу фото, ескізу або малюнку.

Отвір в гранітної вази може бути різним по глибині й по діаметру, але, в основному, глибина отвору 13 – 22 см, діаметр 3 – 14 см.

Вази із граніту виготовляємо з різних родовищ каменю. Тому пропонуємо гранітні вази з великим колірним набором — зелені, червоні, коричневі, блакитні, чорні, білі, сірі та ін. Замовити виготовлення гранітних ваз Ви можете з будь-якого виду граніту.

У сучасному світі граніт, просто масово, застосовується і в будівництві, і при безпосередньому виробництві виробів ритуального призначення.

Пам’ятники з граніту виглядають естетично, велично і, водночас, скорботно. Доречним доповненням до звичайних надгробків можуть виступити гранітні вази та лампади, які, нині, досить популярні.

Накопичений досвід та новітні технології й техніка дозволять перетворити граніт у витончену вазу. Вода, не зруйнує граніт. Вітер, не перекине вазу, морози не вплинуть на зовнішній вигляд.

Гранітну вазу можна використовувати для посадки рослин. Невелика квітка стане вишуканою прикрасою. Ознайомитися з виробами ви зможете на нашому сайті. Купити вазу в Івано-Франківську, можна за телефоном. Наш менеджер безкоштовно проконсультує і допоможе підібрати високоякісну вазу з граніту за ціною від 500 гривень.

Чекаємо на Ваші замовлення.