Доріжки з каменю

Як вибрати матеріал і що найбільше підійде до саду? Хочеться, щоб доріжки біля будинку були красивими, зручними та практичними? Якщо подивитися на натуральний камінь, то він є природним матеріалом, а це звичайно плюс.

Найбільш застосовувані в будівництві доріжок це граніт, плитняк, базальт, порфір або піщаник. Різні тони й різноманітність структури, ступінь обробки поверхні починаючи від колотої та до шліфованої.

Доріжка з бруківки

Ці властивості дозволяють використовувати натуральний камінь на широких майданчиках, на алеях і т. ін. Знайдеться чимало людей хто перевагу віддає саме натуральному каменю. Натуральний камінь вважають одним з найбільш вживаних в будівництві дачних і садових доріжок. Фактура у каменю варіюється, починаючи від грубої шорсткої аж до гладкої. Плюс для каменю це можливість підібрати потрібний колір.

Доріжки з граніту

Наприклад, доріжки з граніту мають відтінки від сірого і до темно-червоного кольору. Мінус для натурального каменю можна вважати його ціну. З найдорожчих виділяються граніт, мармур, порфір і базальт. Вапняк і піщаник обійдуться дешевше.

Ще треба врахувати, що граніт з мармуром в зимовий час покриваються снігом або льодом і буквально перетворюються на ковзанку. Тому фахівці радять під таке покриття укладати систему опалення, що ще підійме ціну в його використанні. У будь-якому випадку застосування каменю в ландшафтному дизайні це хороший смак. Ваш ділянка буде виглядати благородно.